ProfilČo ponúkameEkonomické službyKontaktyDopytDokumentyFotogaléria
SlovenskyEnglishDeutsch
Pečať prosperity za rok 2014

  Čo ponúkame

 Zóna pre obchodné spoločnosti

Obchodné spoločnosti majú rôzne možnosti ako zabezpečiť prepravu tovaru. Jedna z možností je zabezpečovať tieto procesy z vlastných zdrojov. Ďalšou možnosťou je outsourcovať tento proces na spoločnosti, ktoré sú logistickými špecialistami. Využitím logistických špecialistov môžete ušetriť čas a náklady a plne sa sústrediť na hlavné procesy, ktoré zabezpečujú rentabilitu a rast Vašej spoločnosti. Naši obchodní partneri sa rozhodli vedľajšie procesy outsourcovať na našu spoločnosť, ktoré zabezpečujeme na základe budovania partnerských vzťahov. Sme odborníkmi v poskytovaní logistických a dopravných služieb. Našim cieľom je zabezpečiť riešenie Vašich požiadaviek na profesionálnej úrovni.
 

 Zóna pre dopravné spoločnosti

Pri spolupráci s dopravnými spoločnosťami kladieme dôraz na zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilitu a efektívnu komunikáciu. Tok informácií medzi našou spoločnosťou a dopravcami tvorí jednu z najpodstatnejších nástrojov na zabezpečenie služieb v maximálnej kvalite a spokojnosti aj samotných obchodných partnerov.
 
 
 Vozový park

Naša spoločnosť uskutočňuje prepravu vlastnými vozidlami a spolupracuje aj so zmluvnými dopravcami. Disponujeme vozidlami s celkovou hmotnosťou od 3,5 do 40 t. Všetky naše vozidlá s celkovou hmotnosťou od 7,5 t majú plachtové nadstavby. Ich výhodou je možnosť nakladania tovaru zo všetkých strán prípadne aj zhora. Všetky vozidlá sú vybavené navigačnými a satelitnými monitorovacími zariadeniami, čo umožňuje sledovanie vozidiel 24 hodín denne. Všetky vozidlá /tzv. sóla/ sú vybavené výbavou ADR, čo umožňuje prepravu nebezpečného tovaru /triedy 2,3,4,5,6,8/. Vodiči vozidiel sú riadne vyškolení a vybavení na prepravu nebezpečného nákladu.

tzv. Dodávky s celkovou hmotnosťou do 3,5t, prevádzková nosnosť je cca 1,5t
tzv. Sóla s celkovou hmotnosťou do 7,5t, prevádzková nosnosť je cca 3,3t
s celkovou hmotnosťou do 12t, prevádzková nosnosť je cca 6t
s celkovou hmotnosťou do 18t, prevádzková nosnosť je cca 10,5t
Návesy s celkovou hmotnosťou do 40t, prevádzková nosnosť je cca 24t,
kde máme k dispozícii 2 typy:
    -  s objemom 90cbm a vnútornou výškou 2,7m
    -  s objemom 100cbm a vnútornou výškou 3,0m (známy ako MegaNáves)
Veľkoobjemové
súpravy
s celkovou hmotnosťou do 40t, prevádzková nosnosť je cca 24t
s objemom 120 cbm pri vnútornej výške 3,0m

 
 Skladové priestory
 

Disponujeme skladovými priestormi o dispozícii 100 m2 t.j. 100 paletových miest. Váš tovar je maximálne chránený počas celej doby uskladnenia. Sklad je zabezpečený moderným kamerovým systémom, alarmovým zariadením a nepretržite monitorovaný bezpečnostnou službou. Skladové priestory ponúkame na dlhodobé aj dočasné preskladnenie tovaru. Tým sú zákazníci odbremenení od preťaženia skladových a výrobných priestorov. V rámci skvalitnenia služieb a odbremenenia zákazníkov, prevoz tovaru medzi prevádzkou a skladom zabezpečujeme vlastnými vozidlami. Tovar príde k Vám práve vtedy, keď ho budete potrebovať!

 
 Lokality
 

Zameriavame sa na prepravu tovaru v rámci EU najmä Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Francúzsko, Belgicko, Holandsko, Česká republika. Našu činnosť neustále rozširujeme aj do ostatných krajín sveta.

 

 

[Úvod] [Profil spoločnosti] [Čo ponúkame] [Ekonomické služby] [Kontakty] [Dopyt] [Dokumenty] [Fotogaléria]

 
ISTUDIO webdesign - Tvorba internetových stránok

Copyright (c) 2009 GTS Logistics, s.r.o.
Všetky práva vyhradené